Τράκτορας MAN TGX 18.510

MAN TGX 18.510
τιμή κατόπιν αιτήματος
Επικοινωνία με τον πωλητή
Καλέστε με
Τράκτορας MAN TGX 18.510 - Autoline
Τράκτορας MAN TGX 18.510 | Απεικόνιση 1 - Autoline
Τράκτορας MAN TGX 18.510 | Απεικόνιση 2 - Autoline
Τράκτορας MAN TGX 18.510 | Απεικόνιση 3 - Autoline
Τράκτορας MAN TGX 18.510 | Απεικόνιση 4 - Autoline
Τράκτορας MAN TGX 18.510 | Απεικόνιση 5 - Autoline
Τράκτορας MAN TGX 18.510 | Απεικόνιση 6 - Autoline
Τράκτορας MAN TGX 18.510 | Απεικόνιση 7 - Autoline
Σας ενδιαφέρει η αγγελία;
Ζητήστε πρόσθετες φωτογραφίες
1/7
Τιμή:
κατόπιν αιτήματος
Ειδοποιήστε με όταν αλλάξει η τιμή
Μάρκα: MAN
Μοντέλο: TGX 18.510
Τύπος: τράκτορας
Έτος παραγωγής: 2022-02
Διανυθέντα χιλιόμετρα: 710.952 χλμ
Χωρητικότητα φορτίου: 11.032 κιλά
Καθαρό βάρος: 7.968 κιλά
Μεικτό βάρος: 19.000 κιλά
Τοποθεσία: Ισπανία Vilamalla (Gerona)6879 χλμ to "United States/Columbus"
Αριθμός στα αποθέματα του πωλητή: VO26-2265
Ημερομηνία καταχώρησης: 15 Σεπ 2026
Κινητήρας
Ισχύς: 510 ίπποδύναμη (375 kW)
Καύσιμο: πετρέλαιο
Όγκος: 12.419 cm³
Ευρώ: Euro 6
Κιβώτιο ταχυτήτων
Τύπος: αυτόματος
Άξονες
Διάταξη αξόνων: 4x2
Φρένα
ABS
EBS
Επιβραδυντής
Καμπίνα και άνεση
Ενσωματομένος υπολογιστής
Κρουζ κοντρόλ
Σπόιλερ
Δυναμικά αυτορυθμιζόμενα καθίσματα
Κουβούκλιο
Κουκέτα
Επιπλέον επιλογές
Κλιματισμός
Ηλεκτρικό τιμόνι: υδραυλικός
Χαρακτηριστικά ασφάλειας
Αερόσακος
Κεντρικό κλείδωμα
ESP
Κατάσταση
Κατάσταση: μεταχειρισμένες
Πρόσθετες πληροφορίες
Αναγνωριστικός αριθμός οχήματος (VIN): WMA10KZZXNP18****
Επιπρόσθετες υπηρεσίες

Πρόσθετες πληροφορίες — Τράκτορας MAN TGX 18.510

ptra: 44000
fiscal-power: 33
noise: 95
Cabin Length: Moyenne
Air Conditioning Type: Climatisation automatique
Rear Susp Type: Pneumatique
color: Blanc
SYLTRAILER
À VENDRE – MAN TGX 18.510 – 4x2 – 2022 – 510 CV – BOÎTE AUTOMATIQUE – TE POSSIBLE
INFORMATIONS GÉNÉRALES
Marque / Modèle : MAN TGX 18.510
Configuration : 4x2
Kilométrage : 710 952 km
Numéro de châssis : WMA10KZZXNP18****
Boîte de vitesses : Automatique
Énergie : Gazole
Puissance : 375 kW / 510 CV
Cylindrée : 12 419 cm³
Suspension arrière : Pneumatique
TE : Possible
MOTORISATION
Puissance : 375 kW / 510 CV
Cylindrée : 12 419 cm³
Énergie : Gazole
Boîte de vitesses : Automatique
CONFIGURATION & SUSPENSION
Configuration : 4x2
Suspension arrière : Pneumatique
MASSES & CAPACITÉS
Poids à vide : 7 968 kg
PTAC : 19 000 kg
PTRA : 44 000 kg (Autre PTRA possible : 65 000 kg)
Ensemble + 5 essieux : +1 T
TE : Possible
POINTS FORTS
MAN TGX 18.510
710 952 km
510 cv
Configuration 4x2
Boîte automatique
PTAC : 19 T
PTRA : 44 T (Autre PTRA possible : 65 T)
TE possible
Ensemble + 5 essieux : +1 T
PRIX : NOUS CONSULTER
Equipment Tcs
Equipment Trunk
Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Σημαντικό
Η περιγραφή παρέχεται από τον πωλητή. Επαληθεύστε τα στοιχεία απευθείας με τον πωλητή.
Συμβουλές αγοράς
Συμβουλές ασφάλειας
Έλεγχος του πωλητή

Αν αποφασίσατε να αγοράσετε μηχανήματα στη χαμηλή τιμή, βεβαιωθείτε ότι επικοινωνείτε με πραγματικό πωλητή. Λάβετε όσο περισσότερες πληροφορίες μπορείτε για τον ιδιοκτήτη των μηχανημάτων. Ένας από τους τρόπους απάτης είναι να περνά κανείς τον ευαυτό του ως πραγματικά υπάρχουσα εταιρεία. Σε περίπτωση υποψιών ενημερώστε μας μέσω φόρμας επικοινωνίας για να διενεργήσουμε επιπλέον έλεγχο.

Έλεγχος τιμής

Πριν αποφασίσετε να κάνετε αγορά, μελετήστε προσεκτικά μερικές προσφορές πώλησης για να καταλάβετε τη μεσοσταθμική τιμή του μοντέλου μηχανήματος που επιλέξατε. Αν η τιμή της προσφοράς που σας άρεσε είναι πολύ χαμηλότερη των ανάλογων προσφορών, σκεφτείτε το. Η σημαντική διαφορά στην τιμή μπορεί να οφείλεται στα κρυφά ελαττώματα ή στην απόπειρα του πωλητή να πραγματοποιήσει δόλιες ενέργειες.

Μην αγοράζετε εμπορεύματα η τιμή των οποίων διαφέρει πολύ από τη μεσοσταθμική τιμή ανάλογων μηχανημάτων.

Μη δίνετε συγκατάθεση για αμφίβολες προκαταβολές. Σε περίπτωση αμφιβολιών μη διστάζετε να διευκρινίσετε λεπτομέρειες, να ζητήσετε επιπλέον φωτογραφίες και έγγραφα για τα μηχανήματα, να ελέξετε την αυθεντικότητα των εγγράφων, να κάνετε ρωτήσεις.

Αμφίβολη προκαταβολή

Το πιο συνηθισμένο είδος απάτης. Οι ανέντιμοι πωλητές μπορούν να ζητούν συγκεκριμένο ποσό προκαταβολής για την "κράτηση" του δικαιώματός σας για την αγορά μηχανημάτων. Με τέτοιο τρόπο οι απατεώνες μπορούν να συλλέξουν ένα μεγάλο ποσό και να εξαφανιστούν, να μην υπάρχει πλέον καμιά επικοινωνία μαζί τους.

Τέτοια απάτη μπορεί να περιλαμβάνει:
  • Κατάθεση προκαταβολής στην κάρτα
  • Μη κάνετε προκαταβολή χωρίς να διεκπεραιώσετε τα έγγραφα που πιστοποιούν τη διαδικασία κατάθεσης χρημάτων αν κατά τη διάρκεια της επικοινωνίας ο πωλητής προκαλεί αμφιβολίες.
  • Κατάθεση στο λογαριασμό του "εξουσιοδοτημένου προσώπου"
  • Τέτοια πρόταση πρέπει να σας κάνει να ανησυχήσετε, πολύ πιθανόν έχετε να κάνετε με έναν απατεώνα.
  • Κατάθεση στο λογαριασμό της εταιρείας με παρόμοιο όνομα
  • Να είστε προσεκτικοί, οι απατεώνες μπορούν να προσποιούνται γνωστές εταιρείες κάνοντας μικρές αλλαγές στο όνομα. Μην καταθέτετε τα χρήματα αν το όνομα της εταιρείας σας προκαλεί υποψίες.
  • Αντικατάσταση με τα δικά τους στοιχεία των στοιχείων πραγματικής εταιρείας στο τιμολόγιο
  • Πριν κάνετε κατάθεση βεβαιωθείτε για την ορθότητα των στοιχείων και ελέγξτε αν ανήκουν στην αναφερθείσα εταιρεία.
Βρήκατε απατεώνα;
Ενημερώστε μας
Συμβουλές ασφάλειας
Παρόμοιες αγγελίες
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Τράκτορας
2022
700.000 χλμ
Euro 6
Ισχύς 510 ίπποδύναμη (375 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 11.032 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2
Ισπανία, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Επικοινωνία με τον πωλητή
51.900 € Χωρίς ΦΠΑ
Τράκτορας
2022
412.804 χλμ
Euro 6
Ισχύς 510 ίπποδύναμη (375 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 11.452 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση αέρος/αέρος
Ισπανία, Ocaña, Toledo
BAS World Spain
Επικοινωνία με τον πωλητή
τράκτορας MAN TGX 18.580 XXL τράκτορας MAN TGX 18.580 XXL
2
43.500 € Χωρίς ΦΠΑ
Τράκτορας
2022
590.000 χλμ
Euro 6
Ισχύς 580 ίπποδύναμη (426 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 70.000 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση ελατήριο/αέρος Τύπος μετάδοσης κίνησης Μετάδοση κίνησης στους πίσω τροχούς
Ισπανία, Sant Celoni (Barcelona)
Montseny trucks Sl
Επικοινωνία με τον πωλητή
Πουλάτε μηχανήματα;
Κάντε το μαζί μας!
τράκτορας MAN TGX 18.510
1
42.000 € Χωρίς ΦΠΑ
Τράκτορας
2021
676.600 χλμ
Euro 6
Καύσιμο πετρέλαιο
Ισπανία, Seville
TRUCKSUR
Επικοινωνία με τον πωλητή
41.000 € Χωρίς ΦΠΑ
Τράκτορας
2021
532.655 χλμ
Ισπανία
EUCOV .SL
Επικοινωνία με τον πωλητή
54.700 €
Τράκτορας
2023
335.601 χλμ
Euro 6
Ισχύς 480 ίπποδύναμη (353 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 20.500 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση παραβολική
Ισπανία, Valencia
Επικοινωνία με τον πωλητή
τράκτορας MAN TGX 18.510
1
42.000 € Χωρίς ΦΠΑ
Τράκτορας
2021
630.937 χλμ
Euro 6
Καύσιμο πετρέλαιο
Ισπανία, Seville
TRUCKSUR
Επικοινωνία με τον πωλητή
46.000 € Χωρίς ΦΠΑ
Τράκτορας
2021
358.577 χλμ
Ανάρτηση αέρος/αέρος
Ισπανία
EUCOV .SL
Επικοινωνία με τον πωλητή
27.500 € Χωρίς ΦΠΑ
Τράκτορας
2021
690.000 χλμ
Euro 6
Ισχύς 510 ίπποδύναμη (375 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση ελατήριο/αέρος Τύπος μετάδοσης κίνησης Μετάδοση κίνησης στους πίσω τροχούς
Ισπανία, Sant Celoni (Barcelona)
Montseny trucks Sl
Επικοινωνία με τον πωλητή
τράκτορας MAN TGX18.470
1
25.800 € Χωρίς ΦΠΑ
Τράκτορας
2021
545.000 χλμ
Euro 6
Ισχύς 470 ίπποδύναμη (345 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση ελατήριο/αέρος Τύπος μετάδοσης κίνησης Μετάδοση κίνησης στους πίσω τροχούς
Ισπανία, Sant Celoni (Barcelona)
Montseny trucks Sl
Επικοινωνία με τον πωλητή
52.900 €
Τράκτορας
2023
357.072 χλμ
Euro 6
Ισχύς 480 ίπποδύναμη (353 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 20.500 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση παραβολική
Ισπανία, Valencia
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Τράκτορας
2022
366.483 χλμ
Euro 6
Ισχύς 520 ίπποδύναμη (382 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 10.582 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση αέρος/αέρος
Ισπανία, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Επικοινωνία με τον πωλητή
23.000 €
Τράκτορας
2020
877.220 χλμ
Euro 6
Ισχύς 470 ίπποδύναμη (345 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση ελατήριο/αέρος Τύπος μετάδοσης κίνησης Μετάδοση κίνησης στους πίσω τροχούς
Ισπανία, Villatuerta
LPK TRUCKS
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Τράκτορας
2022
705.000 χλμ
Euro 6
Ισχύς 530 ίπποδύναμη (390 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 10.767 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2
Ισπανία, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Τράκτορας
2022
710.000 χλμ
Euro 6
Ισχύς 500 ίπποδύναμη (368 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 10.856 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση αέρος/αέρος
Ισπανία, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Τράκτορας
2022
457.718 χλμ
Euro 6
Ισχύς 490 ίπποδύναμη (360 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 11.130 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση αέρος/αέρος
Ισπανία, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Τράκτορας
2017
423.003 χλμ
Euro 6
Ισχύς 500 ίπποδύναμη (368 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 11.153 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση αέρος/αέρος
Ισπανία, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Επικοινωνία με τον πωλητή
τράκτορας MAN TGX 18.510 τράκτορας MAN TGX 18.510 τράκτορας MAN TGX 18.510
3
42.500 € Χωρίς ΦΠΑ
Τράκτορας
2022
Ισπανία, ALCORCON
SERAUTO TRUCK-BUS S.L
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Τράκτορας
2022
745.000 χλμ
Euro 6
Ισχύς 530 ίπποδύναμη (390 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 10.767 κιλά Διάταξη αξόνων 4x2
Ισπανία, Vilamalla (Gerona)
TRANSPORTES RAMASSOT SL
Επικοινωνία με τον πωλητή
13.750 € Χωρίς ΦΠΑ
Τράκτορας
2020
680.000 χλμ
Διάταξη αξόνων 4x2 Ανάρτηση ελατήριο/αέρος
Ισπανία, Minglanilla
Iberia Trucks
Επικοινωνία με τον πωλητή