Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330

PDF
Volvo FM 330
36.160 €
Επικοινωνία με τον πωλητή
Καλέστε με
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 1 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 2 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 3 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 4 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 5 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 6 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 7 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 8 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 9 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 10 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 11 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 12 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 13 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 14 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 15 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 16 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 17 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 18 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 19 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 20 - Autoline
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330 | Απεικόνιση 21 - Autoline
Σας ενδιαφέρει η αγγελία;
1/21
PDF
36.160 €
Τιμή χωρίς ΦΠΑ
155.000 PLN
44.476,80 €
Τιμή με ΦΠΑ
Ειδοποιήστε με όταν αλλάξει η τιμή
Επικοινωνία με τον πωλητή
Μάρκα: Volvo
Μοντέλο: FM 330
Έτος παραγωγής: 2010
Χωρητικότητα φορτίου: 12.600 κιλά
Καθαρό βάρος: 13.400 κιλά
Μεικτό βάρος: 26.000 κιλά
Τοποθεσία: Πολωνία Kalisz7289 χλμ to "United States/Columbus"
Ημερομηνία καταχώρησης: 14 Ιουν 2026
ID της Autoline: VP50181
Περιγραφή
Γερανοφόρο φορτηγό
Καρότσα
Διαστάσεις καρότσας: μήκος - 6,2 μ
Κινητήρας
Ισχύς: 300 ίπποδύναμη (221 kW)
Καύσιμο: πετρέλαιο
Κιβώτιο ταχυτήτων
Τύπος: αυτόματος
Άξονες
Μάρκα: BPW
Αριθμός αξόνων: 3
Διάταξη αξόνων: 6x2
Πρόσθετος εξοπλισμός
PTO (Δυναμοδότης)
Κατάσταση
Κατάσταση: μεταχειρισμένες
Πρόσθετες πληροφορίες
Χρώμα: κόκκινο
Επιπρόσθετες υπηρεσίες

Πρόσθετες πληροφορίες — Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα Volvo FM 330

Volvo FM 330 6x2 Hds System Linowy

HDS HMF 2030-K4 Sterowanie radiowe

System Linowy wywrot 3-Strony

Możliwość sprzedaży z kontenerem dł 6,2M

Pneumatyczne zawieszenie - tył

Dmc 26000kg Ładowność 12600kg
Σημαντικό
Η παρούσα προσφορά έχει πληροφοριακό χαρακτήρα. Για λεπτομερείς πληροφορίες ρωτήστε τον πωλητή.
Συμβουλές αγοράς
Συμβουλές ασφάλειας
Έλεγχος του πωλητή

Αν αποφασίσατε να αγοράσετε μηχανήματα στη χαμηλή τιμή, βεβαιωθείτε ότι επικοινωνείτε με πραγματικό πωλητή. Λάβετε όσο περισσότερες πληροφορίες μπορείτε για τον ιδιοκτήτη των μηχανημάτων. Ένας από τους τρόπους απάτης είναι να περνά κανείς τον ευαυτό του ως πραγματικά υπάρχουσα εταιρεία. Σε περίπτωση υποψιών ενημερώστε μας μέσω φόρμας επικοινωνίας για να διενεργήσουμε επιπλέον έλεγχο.

Έλεγχος τιμής

Πριν αποφασίσετε να κάνετε αγορά, μελετήστε προσεκτικά μερικές προσφορές πώλησης για να καταλάβετε τη μεσοσταθμική τιμή του μοντέλου μηχανήματος που επιλέξατε. Αν η τιμή της προσφοράς που σας άρεσε είναι πολύ χαμηλότερη των ανάλογων προσφορών, σκεφτείτε το. Η σημαντική διαφορά στην τιμή μπορεί να οφείλεται στα κρυφά ελαττώματα ή στην απόπειρα του πωλητή να πραγματοποιήσει δόλιες ενέργειες.

Μην αγοράζετε εμπορεύματα η τιμή των οποίων διαφέρει πολύ από τη μεσοσταθμική τιμή ανάλογων μηχανημάτων.

Μη δίνετε συγκατάθεση για αμφίβολες προκαταβολές. Σε περίπτωση αμφιβολιών μη διστάζετε να διευκρινίσετε λεπτομέρειες, να ζητήσετε επιπλέον φωτογραφίες και έγγραφα για τα μηχανήματα, να ελέξετε την αυθεντικότητα των εγγράφων, να κάνετε ρωτήσεις.

Αμφίβολη προκαταβολή

Το πιο συνηθισμένο είδος απάτης. Οι ανέντιμοι πωλητές μπορούν να ζητούν συγκεκριμένο ποσό προκαταβολής για την "κράτηση" του δικαιώματός σας για την αγορά μηχανημάτων. Με τέτοιο τρόπο οι απατεώνες μπορούν να συλλέξουν ένα μεγάλο ποσό και να εξαφανιστούν, να μην υπάρχει πλέον καμιά επικοινωνία μαζί τους.

Τέτοια απάτη μπορεί να περιλαμβάνει:
  • Κατάθεση προκαταβολής στην κάρτα
  • Μη κάνετε προκαταβολή χωρίς να διεκπεραιώσετε τα έγγραφα που πιστοποιούν τη διαδικασία κατάθεσης χρημάτων αν κατά τη διάρκεια της επικοινωνίας ο πωλητής προκαλεί αμφιβολίες.
  • Κατάθεση στο λογαριασμό του "εξουσιοδοτημένου προσώπου"
  • Τέτοια πρόταση πρέπει να σας κάνει να ανησυχήσετε, πολύ πιθανόν έχετε να κάνετε με έναν απατεώνα.
  • Κατάθεση στο λογαριασμό της εταιρείας με παρόμοιο όνομα
  • Να είστε προσεκτικοί, οι απατεώνες μπορούν να προσποιούνται γνωστές εταιρείες κάνοντας μικρές αλλαγές στο όνομα. Μην καταθέτετε τα χρήματα αν το όνομα της εταιρείας σας προκαλεί υποψίες.
  • Αντικατάσταση με τα δικά τους στοιχεία των στοιχείων πραγματικής εταιρείας στο τιμολόγιο
  • Πριν κάνετε κατάθεση βεβαιωθείτε για την ορθότητα των στοιχείων και ελέγξτε αν ανήκουν στην αναφερθείσα εταιρεία.
Βρήκατε απατεώνα;
Ενημερώστε μας
Συμβουλές ασφάλειας
PDF
Παρόμοιες αγγελίες
41.760 € 179.000 PLN
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2008
630.000 χλμ
Euro 5
Ισχύς 440 ίπποδύναμη (323 kW) Καύσιμο πετρέλαιο
Πολωνία, Piotrków Trybunalski
AUTO HANDEL Marcin Motyl
Επικοινωνία με τον πωλητή
53.420 € 229.000 PLN
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2013
490.000 χλμ
Euro 5
Ισχύς 460 ίπποδύναμη (338 kW) Ικανότητα φορτίου 19.000 κιλά Διάταξη αξόνων 8x4
Πολωνία, Kalisz
Auto Drob
Επικοινωνία με τον πωλητή
39.500 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2012
610.000 χλμ
Euro 5
Ισχύς 480 ίπποδύναμη (353 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 32.000 κιλά Διάταξη αξόνων 8x4
Πολωνία, Piotrków Trybunalski
AUTO HANDEL Marcin Motyl
Επικοινωνία με τον πωλητή
Πουλάτε μηχανήματα;
Κάντε το μαζί μας!
29.500 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2008
759.947 χλμ
Euro 5
Ισχύς 441 ίπποδύναμη (324 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 11.960 κιλά Διάταξη αξόνων 6x4 Ανάρτηση ελατήριο/αέρος
Ολλανδία, Borne
Nijwa Used Trucks
Επικοινωνία με τον πωλητή
12.500 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2005
1.320.000 χλμ
Διάταξη αξόνων 6x4 Ανάρτηση ελατήριο/αέρος
Πολωνία, Opole
Grandtruck
Επικοινωνία με τον πωλητή
34.950 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2012
366.898 χλμ
Euro 5
Ισχύς 419 ίπποδύναμη (308 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 16.550 κιλά Διάταξη αξόνων 8x4 Ανάρτηση ελατήριο/ελατήριο
Ολλανδία, Oud Gastel
Gema Trading B.V.
Επικοινωνία με τον πωλητή
84.900 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2010
432.000 χλμ
Ισχύς 400 ίπποδύναμη (294 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 9.000 κιλά Διάταξη αξόνων 6x2 Ανάρτηση ελατήριο/αέρος
Πολωνία, Nowy Sącz
"LSI" Lupa Sebastian
Επικοινωνία με τον πωλητή
24.900 €
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2010
810.000 χλμ
Euro 5
Ισχύς 420 ίπποδύναμη (309 kW) Ικανότητα φορτίου 15.250 κιλά Διάταξη αξόνων 6x2 Ανάρτηση ελατήριο/ελατήριο
Φιλανδία, Turku
Suvanto Trucks Oy
Επικοινωνία με τον πωλητή
27.500 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2009
891.706 χλμ
Euro 5
Ισχύς 519 ίπποδύναμη (381 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 21.760 κιλά Διάταξη αξόνων 8x2 Ανάρτηση αέρος/αέρος
Ολλανδία, Vriezenveen
Companjen Bedrijfswagens B.V.
Επικοινωνία με τον πωλητή
68.000 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2009
249.995 χλμ
Euro 5
Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 21.720 κιλά Διάταξη αξόνων 8x2
Ολλανδία, Roosendaal
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2011
Euro 5
Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 23.650 κιλά Διάταξη αξόνων 8x4 Ανάρτηση ελατήριο/ελατήριο
Ολλανδία, Weert
C.A.B. Truck Trading BV
Επικοινωνία με τον πωλητή
19.500 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2012
1.134.000 χλμ
Euro 5
Ισχύς 749 ίπποδύναμη (551 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Διάταξη αξόνων 8x4 Ανάρτηση αέρος/αέρος
Ολλανδία, Heteren
Damen Trucks
Επικοινωνία με τον πωλητή
17.950 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2008
934.617 χλμ
Euro 5
Ισχύς 400 ίπποδύναμη (294 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 27.680 κιλά Διάταξη αξόνων 8x4
Ολλανδία, Heerenveen
De Bruin Trading BV
Επικοινωνία με τον πωλητή
34.850 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2009
559.269 χλμ
Euro 4
Ισχύς 441 ίπποδύναμη (324 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 27.950 κιλά Διάταξη αξόνων 8x6 Ανάρτηση υδραυλική
Σερβία, Simanovci
Glacier d.o.o.
Επικοινωνία με τον πωλητή
29.000 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2014
1.428.316 χλμ
Ισχύς 664 ίπποδύναμη (488 kW) Διάταξη αξόνων 8x4
Φιλανδία, Porlammi
MAATORI
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2007
584.245 χλμ
Euro 6
Ισχύς 441 ίπποδύναμη (324 kW) Διάταξη αξόνων 8x4
Ουγγαρία, Budapest
LKW STORE KFT
Επικοινωνία με τον πωλητή
19.400 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2006
706.454 χλμ
Euro 3
Ισχύς 340 ίπποδύναμη (250 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 14.621 κιλά Διάταξη αξόνων 6x2 Ανάρτηση παραβολική
Ολλανδία, Veghel
Επικοινωνία με τον πωλητή
29.000 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2010
331.009 χλμ
Euro 5
Ισχύς 400 ίπποδύναμη (294 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 35.130 κιλά Διάταξη αξόνων 10x4
Ολλανδία, Andelst
Geurts Trucks B.V.
Επικοινωνία με τον πωλητή
32.500 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2011
800.902 χλμ
Euro 5
Ισχύς 480 ίπποδύναμη (353 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 23.495 κιλά Διάταξη αξόνων 8x2 Ανάρτηση ελατήριο/αέρος
Ολλανδία, Andelst
CLEANMAT
Επικοινωνία με τον πωλητή
15.750 € Χωρίς ΦΠΑ
Φορτηγό με καλωδιακό σύστημα
2010
402.243 χλμ
Euro 5
Ισχύς 509 ίπποδύναμη (374 kW) Καύσιμο πετρέλαιο Ικανότητα φορτίου 23.055 κιλά Διάταξη αξόνων 8x2
Ολλανδία, Nieuwerbrug a/d Rijn
Francken-Trucks B.V.
Επικοινωνία με τον πωλητή